5 Adım'da Yandex.Mail'inizi Outlook Kurulumuna Hazırlama

5 Adım'da Yandex.Mail'inizi Outlook Kurulumuna Hazırlama
  • 19.02.2019
  • 4806
  • veraconn
asdasdsad

Web tasarımınız bitti ve artık mail hesaplarına doğru geçtiniz. Biz veraconn olarak Yandex.Mail kullanmakta ve önermekteyiz. Eğer web sitenizi bizden aldıysanız Yandex.Mail 1 yıllık ücretsiz sınırsız hesap vermekteyiz. Piyasa genelinde bulunan çoğu mail servisleri hostinge bağlı ve genellikle spam koruma vs. bulunmamaktadır. Yandex.Mail'inizi outlook kurulumuna hazırlamak için "5 Adım'da Yandex.Mail'inizi Outlook Kurulumuna Hazırlama" yazımızı dikkatlice okuyunuz.

Birinci adım http://mail.yandex.com.tr adresinden size verilen kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız.

Sonrasında karşınıza gelen sözleşme ekranından "Kaydı Tamamla" butonuna tıklayarak devam ediyoruz.

Sonrasında karşınıza gelen ekrandan sağ üst köşede ki çark dişlisi icon'una tıklarak çıkan yerden "Tüm Ayarlar" linkine tıklayınız.

Üstteki işlemi tamamladığınızda karşınıza alttaki ekran gelecektir. Buradan sol kısımdaki menü'den "E-posta Programları" menüsüne tıklayın.

Üstteki adımı geçtiğinizde karşınıza alttaki ekran gelecektir. Buradan sağ taraftaki tüm kutucukları işaretleyiniz, sonrasında "değişiklikleri Kaydedin" butonuna tıklayrak işlemi tamamlamış olacaksınız.

Üstte anlatılan tüm ekranları başarı ile tamamladıysanız bir sonraki yazımız olan "5 adımda yandex.mailinizi microsoft outlook'a kurun !" adlı yazımızı takip ederek maillerinizi outlook'a kurabilirsiniz.

Paylaş:
Etiketler: