Kendin Tasarla Modülü

Kendin tasarla modülüile; müşterilerinize sunduğunuz T-Shirt, Bardak, Telefon Kapağı, Canvas Tablov.b. baskı ürünlerinin ürünlerin üzerine kişisel zevk ve ihtiyaçlarına göre tasarım yapabilme imkanı sağlayabilirsiniz.

Dilediği kadar resim yükleyebilir ya da sizin hazır resimlerinizden seçebilir, yazı ekleyebilir, font değiştirebilir, şekiller çizebilir, renklerinde değişiklikler yapabilirhattaözel kalem moduna geçerek özgün bir şekilde istediği çizimi yapabilir. Üstelik müşterilerinizin eklediği her bir özellik için ücret talep edebilir ya da ücretsiz şekilde sunabilirsiniz.Örn: Resim eklemek 5 TL, Çizim eklemek 3 TL, Yazı eklemek ücretsiz vb.ya da sadece tasarıma ekleme yapılabilir olan panelleri aktif edebilirsiniz.Örn: Sadece yazı eklensin dediğinizde, müşteri sadece yazı ekleme panelini görür.

Müşterilerinizin yüklediği düşük kalite resimlerde uyarı vererek baskıda oluşacak sorunu bildirir.

Son aşamada, müşterinizin hazırladığı tasarımı SVG formatında baskıya hazır şekilde panelinizden indirebilirsiniz. Tasarım üzerinde herhangi bir düzenleme yapmanıza gerek kalmaz ve zamanınız size kalır.

E-Ticaret yönetim panelinizde, tasarım yapılmasını istediğiniz ürünleri ekleyerek, kendin tasarla özelliğini aktif etmeniz ve ardından müşterinizin tasarım yapabileceği alanı belirlemeniz yeterlidir. Böylelikle müşterilerinizi sizin belirlediğiniz alan dışına tasarım yapamazlar.

Kişiye özel tasarım ürünleri satışı düşünüyorsanızya da yapıyorsanızKendin Tasarla Modülüile kullanıcılarınıza farklı bir alışveriş deneyimi yaşatabilirsiniz.

Kendin Tasarla Modülü