Özel Yazılım Projeleri

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin başında, özel yazılım projeleri gelmektedir. Müşterilerini iş ortağı olarak gören Veraconn, sürekli geliştirdiği yazılım kalitesi v...

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin başında, özel yazılım projeleri gelmektedir. Müşterilerini iş ortağı olarak gören Veraconn, sürekli geliştirdiği yazılım kalitesi ve tecrübeli kadrosu ile yazılım sektöründe bir çok başarılı proje gerçekleştirmiştir.


Bir yazılım projesini gerçekleştirirken öncelikle, şirketlerin yapı ve gereksinimlerini belirleriz ve şirket isteklerine paralel en yaratıcı çözümleri üretiriz. Yazılım projesi, merkez ofisimizde ve mühendis ekiplerimiz tarafından hazırlanır. Proje gereksinimlerine göre belirli bir süre müşteri lokasyonunda da bu hizmet gerçekleşebilir. Projeleri müşterilerimize kabul testleri ve yazılı onaylar sonrasında kaynak kodları ile birlikte teslim ederiz.


Özel Yazılım Projelerimizin yazılım metodolojisi ve dokümantasyon kalitesi, çalıştığımız global firmaların standartlarıyla beraber gelişmiştir ve GMP (Good Manufacturing Practices) kritik düzeydeki denetleme süreçleri de global denetleme kriterlerine uygundur.

Özel Yazılım Projeleri