SEO Hizmeti

Seo Hizmeti sitenizi optimize ederek arama sonuçlarında üst sıraya taşır. Sitenize arama motorlarında kurumsal bir kimlik kazandırıyoruz. Ürünlerinizin ve markanızın rekl...

Seo Hizmeti sitenizi optimize ederek arama sonuçlarında üst sıraya taşır. Sitenize arama motorlarında kurumsal bir kimlik kazandırıyoruz. Ürünlerinizin ve markanızın reklamını daha hızlı bir şekilde müşterilerinizle buluşturuyoruz. Markalaşmak ve ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırmak için sitenizi seo kurallarına uygun düzenlemeniz gerekmektedir. Bu seo kurallara uygun ve kaliteli yapılan seo çalışmaları sıralamada sizi yukarı taşıyarak müşterilerinize ulaşmanızı, ürün veya hizmetlerinizi ulaştırmanızı sağlar. Veraconn olarak Seo uzmanlarımız bu konuda sitenizin ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla belirliyor ve size en uygun seo stratejilerini uyguluyoruz. Yapılan bütün seo çalışmaları size rapor halinde gönderiyoruz. Google'da ilk 3 sıraya gelmenizde seo taktikleri ile firmanızın görünürlüğünü ve arama sonuçlarında yükselmenizi sağlıyoruz. Sitenizin alt yapısını inceliyoruz ve bir seo planı oluşturuyoruz. Bu plana bağlı kalarak sıralamada anahtar kelimelerde rakiplerinizin üzerine çıkmanızı sağlıyoruz.


Seo: Firmanızı ve ürünlerinizi müşterilerinize doğru bir şekilde ulaştırmanızı ve ürünlerinizi pazarlamanızı sağlar. Ürünlerinizin ilk sayfada müşterilerinize ulaşmasını sağlamak için uzman seo çalışmalarımız ile Google'da üst sıralara çıkarıyoruz ve reklam giderlerinizi düşürüyoruz. Seo konusunda uzmanlarımız sitenizi inceliyor ve sizin için bir site seo planı oluşturuluyor. Seo planına bağlı kalarak Bu plan haftalık, aylık ve yıllık olarak yapılacak işlemleri mail olarak gönderiyoruz. Daha sonra sektörünüzdeki seo anahtar kelimelerle uzman kadromuz seo konusunda çalışmalara başlıyor. Bu işlemden sonra bulunduğunuz ilde bütün arama sonuçlarında siteniz anahtar kelimelerde 1. sıraya çıkıyor. Bu ilerlemeyide sizinle Veraconn SEO raporu şeklinde mail olarak paylaşıyoruz.

SEO Hizmeti